Вебінар «Як підвищити власну ефективність?»

Вебінар «Як підвищити власну ефективність?»

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя»(https://careerfornewlife.com) пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі, який відбудеться 25 вересня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

У вас є мета й бажання, але з якихось причин ви не готові їх утілювати? Рішення цієї та багатьох інших проблем ви знайдете на нашому вебінарі «Як підвищити власну ефективність?» Учасники зможуть побудувати та опрацювати власні плани дій, які призведуть до здійснення мрій та кар’єрного зростання.

Консультант із питань працевлаштування Карітасу Запоріжжя Оксана Камишева поділиться з вами секретами використання своїх ресурсів, на які можна спиратися в процесі переходу від наміру до дії, а також у налаштуванні систем пріоритетів у досягненні мети.

Після майстер-класу ви зможете:

  • підвищити особисту й професійну ефективність;
  • розуміти, що заважає та що допомагає вам бути ефективним;
  • побачити переваги проактивної позиції в контексті досягнення власної мети.

Тривалість вебінару – 1 година.

Вебінар проводитиме Оксана Камишева, фахівець із надання послуг із працевлаштування, саморозвитку та кар’єрного росту. Проводила тренінги з легального працевлаштування за кордоном і протидії торгівлі людьми, проходження співбесіди, адаптації на новому робочому місці, планування.

Дата й час: 25 вересня 2018 року, з 16:00 до 17:00.

Мова вебінару – українська.

Участь безкоштовна.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/3rEAHB!

Заповніть форму вкінці тексту – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі в час його проведення.

Контакти Марія +38 050 329 10 70 info@careerfornewlife.com

Связанные записи

Оставьте комментарий